تکنولوژیعلم و دانشعمومیکسب و کارموبایل
موضوعات داغ

در سال 2022 آیفون از گوشی‌های سری SE مجهز به فناوری 5G رونمایی می‌کند.

یکی از مشهور‌ترین تحلیلگران محصولات اپل (مینگ چی کو) گزارشی انجام داده که در این گزارش می‌گوید، اپل قصد دارد. در اوایل سال 2022 نسل بعدی سری آیفون SE را عرضه کند.

اولین شایعه ای که از این سری از گوشی‌های آیفون SE نسل سوم بخش شد. زمان رونمایی آن است که اوایل سال 2022 عرضه می‌شود. بعد از منتشر شدن این شایعه، شایعه دیگری رو کار اومد و می‌گفت اپل قصد دارد نسل بعدی آیفون SE را در نیمه دوم سال 2021 رونمایی و عرضه می‌شود. حال ما باید از نیمه دوم سال منتظر رونمایی آیفون SE باشیم.

شایعه دیگری که ذهن کاربران را درگیر کرده شایعه وجود نمایشگر بزرگ‌تر آیفون SE است که به اون سری SE پلاس می‌گویند. این به ما می‌گوید که اپل می‌خواهد در آیفون SE پلاس از نمایشگری استفاده کند که تمام جلوی گوشی را در به خود اختصاص داده یا در بر گرفته است.

اپل برای جذاب شدن این گوشی می‌خواهد دکمه هوم آیفون را حذف کند و سنسور اثر انگشت (Touch ID)را بروی صفحه نمایشگر این گوشی قرار بگیرد مانند گوشی ‌های سامسونگ

مینگ چی کو گفته است: با توجه به شایعه عاتی که چه در گذشته و چه در الان مطرح شده است در این مدل زیاد تغییرات چشمگیری نخواهیم دید و می‎شه گفت مثل همان سری قبل است. ولی باید این را هم مدنظر  خود داشته باشیم که این سری از گوشی های اپل از فناوری 5G و جدید‌ترین پردازنده استفاده میکند این یعنی یک برگ برنده که اپل را از رقبای خود پیش می‌اندازد.

Iphone SE

آیفون SE

در اول نیمه سال 2022 اپل قصد دارد و می‌خواهد از آیفون SE سری جدید رونمایی کند. این سری موبایل از SE بیشتر شبیه سری الانی که در دست کاربران است هست. مثل طراحی ظاهری و مشخصات فنی آن و نمایشگر 4/7 اینچی. ما می‌توانیم بگوییم بزرگ ترین تغییر این سری آیفون SE پشتیبانی از فناوری و ارتباطی 5G است.

در ماه آوریل (فروردین)2020 اپل از سری کنونی آیفون SE رونمایی کرد. با اینکه آیفون SE بر پایه آیفون8 توسعه داده شده است. ولی درآیفون SE از پردازنده قوی تر بنام A13 استفاده شده است. و طبق مستندات اپل از این تراشه یا پردازنده در آیفون11 استفاده کرده بود.

کو می‌گوید: «من عقیده دارم که اگر اپل در نسل بعدی سری SE از سنسور تشخیص اثر انگشت Touch ID در دکمه‌ی پاور استفاده کند، تجربه‌ی کاربری در زمان استفاده از این گوشی بسیار بهبود خواهد یافت.» او ادامه می‌دهد: «البته باید بگویم که هنوز هیچ مدرکی برای انجام این کار توسط اپل و همچنین زمان انجام این کار در دسترس نیست.»

مینگ چی کو می‌گوید: اگر اپل در سری بعدی آیفون SE از سنسور تشخیص اثر انگشت در دکمه پاور استفاده کند، کاربران زمانی که از این قابلیت استفاده می‌کنند بسیار خوشحال می‌شوند. ولی این راهم باید در نظر بگیریم هیچ مدرکی توسط کمپانی اپل در دسترس ما نیست.

اخبار داغ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا