سرگرمیفیلم

فصل 6 پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) پرده از رازهای کشنده بر میدارد

عشق جدید تام شلبی یا قاتل گنگ بلایندرز؟

پیکی بلایندرز – با توجه به اینکه قرار است در فصل جدید این درام BBC یک شخصیت زن جدید به این سریال بپیوندد. آیا تامی شلبی از PEAKY BLINDERS دوباره عاشق می‌شود؟ آیا دوباره به او خیانت می شود و عشق جدید او ثابت می کند که دشمن شلبی‌ها است؟

مشکل بدشانسی تامی در پیکی بلایندرز

از زمانی که همسر اولش گریس شلبی (با بازی آنابل والیس) قبل از ازدواج به او خیانت کرد، تامی شلبی (با بازی کیلیان مورفی) در Peaky Blinders عاشق بدشانسی بود. با این حال، پس از آنکه خبر قطعی شدن حضور امبر اندرسون، ستاره سریال “آینه سیاه (Black Mirror)” در سریال پیکی بلایندرز قطعی شد.و حتی آنتونی برن، کارگردان سریال به شوخی گفت، این دختر دردسر سازه. این سَرکرده دسته گنگ ها ممکنه دوباره قبلش بشکنه.

Peaky Blinders
امبر اندرسون و تامی (کیلیان مورفی)

در تایید این خبر، امبر اندرسون در ایسنتاگرامش، عکس خودش رو درحالی که سیگاری به دست داشت منتظر کرد. همچنین زیر اون عکس اعلام کرده بود که از حضورش در آخرین فصل این سریال، هیجان زده است.

این را هم بخوانید:

در این تصویر، امبر شباهت زیادی به گریس همسر اولی تامی دارد. این شاید نشانه است که می گوید، امبر با همان شیوه همسر اول، تامی را اغوا و سپس به او خیانت می کند.

بیشتر بدانید:

پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) نام یک سریال تلوزیونی، دارم-جنایی و تاریخی محصول بی بی سی است. این سریال که به نویسندگی و تهیه کنندگی استیون نایت، به نمایش خانگی راه پیدا کرد، داستانی از زندگی یک شبکه گنگستری زیر پوست شهر را روایت میکند.

نقش اول و کلیدی این داستان را کیلیان مورفی، در نقش تامی شبلی بر عهده دارد. تامی که سرکرده یک گروه خلاف کار خانوادگی است، باید این گروه را به نحوه احسن مدیریت و رهبری کند.

این سریال که از سال 2013 به دنیای نمایش های خانگی راه پیدا کرد، تا کنون ادامه دارد و فصل ششم آن به زودی اکران خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا