تکنولوژیسیستم عامل ها

بروزرسانی آیکون های ویندوز 10

تغییرات رابط کاربری ویندوز ادامه دارد.

مایکروسافت در حال ویرایش بصری با اضافه آیکون های جدید به File Explorer درون ویندوز 10 است. غول نرم افزاری شروع به ساخت نسخه آزمایشی ویندوز 10 کرده است. در این نسخه، آیکون‌های سیستمی در برنامه File Explorer، مانند سطل آشغال (Recycle Bin)، پوشه‌های اسناد (Documents) و آیکون درایوهای دیسک حافظه از لحاظ ظاهری تغییر میکنند.

آماندا لانگوفسکی، مدیر Microsoft Windows Insider، می گوید:”چندین تغییر مانند جهت آیکون های پوشه و آیکون های پیش فرض و نوع فایل برای سازگاری بیشتر فایل اکسپلورر، برنامه ای که پرونده ها را نشان می دهد، اعمال شده است. به طور قابل توجهی، پوشه های کاربر مانند دسک تاپ، اسناد، بارگیری‌ها و تصاویر.به گونه ای طراحی شده اند که تشخیص آنها را در یک نگاه کمی آسان تر می کند.”

آیکون ویندوز 10
آیکون جدید سطل آشغال و درایورهای ویندز

تغییر آیکون ویندوز 10. چرا؟

شاید با جسارت، مایکروسافت همچنین یادآوری کند که “و بله ، نماد سطل آشغال نیز به روز شده است!” – اشاره ای واضح به برخی از تغییراتی که شرکت سعی در ایجاد آیکون سطل آشغال جدید در گذشته داشت. و مورد پسند کاربران ویندوز قرار نگرفت.

این تغییرات آیکون در ویندوز نسبتاً جزئی است. اما بخشی از تلاش گسترده‌ای است که مایکروسافت برای مدرن سازی ویندوز انجام می‌دهد. مایکروسافت در اوایل ماه جاری میلادی از آیکون های سیستم جدید برای ویندوز 10 رونمایی کرد. این شرکت قبلاً نیز برخی آیکون های ویندوز 10 خود را با نسخه های رنگی به روز کرده و همچنین منوی استارت را نیز ویرایش کرده تا ساده تر شود.

آیکون ویندوز 10
آیکون‌های جدید File Explorer مایکروسافت.

مایکروسافت همچنین در حال برنامه ریزی برای “جوان سازی بصری گسترده ویندوز” با نام رمز “Sun Valley” است. انتظار می رود این شرکت در ماه های آینده به عنوان بخشی از یک رویداد خبری اختصاصی، جزئیات برنامه های بصری خود و اطلاعات بیشتر در مورد آینده ویندوز را ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا