تکنولوژیسیستم عامل هاکامپیوتر

بروزرسانی فاجعه بار ویندوز 10 باعث خرابی بعضی از رایانه ها شد

گزارش شده است که بروزرسانی فاجعه بار ویندوز 10 باعث خراب شدن برخی رایانه های شخصی شده است

به نظر می رسد که آخرین بروزرسانی ویندوز 10 ، که در 13 اکتبر منتشر شد ، برای برخی از افراد مشکلات جدی ایجاد کرده.

همانطور که Windows Latest گزارش می دهد ، در آخرین پچ ارائه شده در روز سه شنبه، مایکروسافت دو بروزرسانی ویندوز 10 (KB4579311 و KB4577671) را منتشر کرد که قرار بود چندین آسیب پذیری و اشکال را برطرف کند. اما برعکس این موضوع به نظر می رسد مشکلات بیشتری نسبت به قبل ایجاد کرده اند.

چندین کاربر از مشکلات مربوط به بروزرسانی انجمن های پشتیبانی مایکروسافت شکایت کرده اند. با اینکه ما مطمئن نیستیم که این شکایت ها تا چه اندازه گسترش یافته، اما به نظر می رسد مایکروسافت بار دیگر یک بروزرسانی نادرست ویندوز 10 را منتشر کرده است.

 

مشکلات بروزرسانی ویندوز 10

برخی از افراد گزارش می دهند که بروزرسانی های ویندوز 10 یعنی KB4579311 و KB4577671  نصب نمی شوند. و در عوض پیام های خطا را نشان می دهند.

طبق آخرین ویندوز، تلاش برای بارگیری مجدد بروزرسانی ، که این مشکل را در گذشته برطرف کرده است، این بار کار نمی کند. همچنین شما نمی توانید از ابزار Creation Tool برای بارگیری مجدد دستی بروزرسانی استفاده کنید. اما همه امیدواریم تا پایان اکتبر این موضوع تغییر کند.

تا آن زمان، باید از نصب بروزرسانی جلوگیری کنید. در حالی که بروزرسانی نصب نشده به اندازه کافی آزار دهنده است و به این معنی است که مشکلاتی که قرار است برطرف شود برای برخی از افراد باقی خواهد ماند ، اما گزارش هایی درباره مشکلات جدی تر هم وجود دارد.

این مشکلات شامل مواردی در رایانه های شخصی است که پس از نصب بروزرسانی، صفحه آبی رنگی به شما نشان می دهد، File Explorer نیز پاسخ نمی دهد یا با مشکلات چاپگر و صوتی روبرو می شوید.

 

بیشتر بخوانید :

 

واکنش مایکروسافت به بروزرسانی

در کل میشه فهمید که این بروزرسانی کابوس دیگری برای ویندوز 10 است. امیدواریم مایکروسافت به زودی این مشکل را برطرف کند. این شرکت تا حدودی اشتباه خود را پذیرفته و به آن اعتراف کرده.

مایکروسافت می گوید از مه 2019 میانبرهای وب آفیس را به منوی Start پین کرده است. اگر فرض کنیم که این کار درست است و مایکروسافت را از شک و تردید جدا می کند اما این در واقع هیچ یک از نگرانی های قبلی را برطرف نمی کند:

مایکروسافت به وضوح برخی از نارضایتی ها را شنیده است و امروز نیز به آنها واکنش نشان داده. اما مشخص نیست که در نتیجه چیزی تغییر خواهد کرد یا خیر.

مایکروسافت همچنان در منوی استارت شما در کنار برنامه هایی که نصب کرده اید، تبلیغات خود را انجام می دهد. بدون اینکه از شما اجازه بگیرد. این تبلیغات که شامل مروگر Edge و آفیس می شود فضای برتر را در منوی شما می گیرد. آنها همچنان در مرورگر Edge مایکروسافت باز می شوند که دیگر به شما اجازه حذف نمی دهد و این موضوع بسیار ناراحت کننده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا