تکنولوژیسیستم عامل ها

نوار وظیفه جدید ویندوز 10 می تواند خبر بدی باشد.

نوار وظیفه ویندوز 10 ، که در پایین دسکتاپ قرار دارد ، قرار است به زودی با یک سبک جدید: “اخبار و قسمت پیشنهادی” که با کلیک روی نوار اخبار ، پیش بینی های هوا و موارد دیگر ظاهر می شود ، تغییر بزرگی ایجاد کند.

در حالی که مایکروسافت می خواهد این ویژگی جدید را به کاربران برای امکان دسترسی سریعتر به اطلاعات بدهد، همانطور که Windows Latest اشاره کرد ، ممکن است سرعت کامپیوتر شما را کند کند. این به معنای یک فاجعه است.

بیشتر بخوانید:

ویژگی جدید ویندوز 10

این نسخه مبتنی بر نسخه اولیه ابزار News and Interests است که در ساخت Insider ویندوز 10 ظاهر شده است. این یک نسخه از ویندوز 10 است که برای آزمایش ویژگی های احتمالی موجود برای آزمایش کنندگان (معروف به Windows Insiders) ارسال شده است.

این ویژگی جدید ویندوز 10 اخبار موجود در پس زمینه را بررسی می کند تا آخرین اطلاعات را به شما ارائه دهد. این بدان معناست که یک فرایند در پس زمینه انجام می شود و هنگام جستجوی اخبار می توان تا 150 مگابایت RAM را گرفت.

این یک مقدار قابل توجه است. به خصوص در رایانه های شخصی قدیمی یا دستگاه هایی که مقدار محدود RAM دارند. اگر سیستم شما از رم پایینی برخوردار است این موضوع می تواند باعث افت سرعت رایانه شما شود.

نظرات کاربران

نظرها نشان داده که بسیاری از افراد از این ویژگی ناراضی هستند و از آن استقبال نمی کنند. این ایده که باعث فدا شدن حافظه رم می شود چندان مورد پسند واقع نخواهد شد.

با این حال مایکروسافت گفته است که News and Interests اختیاری است. بنابراین اگر آن را مفید نمی دانید ، می توانید آن را غیرفعال کنید. همچنین ، همانطور که اشاره کردیم ، این نسخه اولیه این ویژگی است و به احتمال زیاد مایکروسافت قبل از انتشار رسمی، آن را اصلاح می کند و امیدواریم به این معنی باشد که حافظه کمتری را اشغال کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا