بازی

فروشگاه Epic Games در حال تست نسخه بتا شبیه Steam Direct است

Epic خواهان انتشار سریعتر بازی در فروشگاه خود است، اما چه مقدار محتوا را می خواهد؟

به طور خلاصه: Epic Games یک نسخه بتا برای ابزارهای انتشار جدید را تست میکند که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد بازی‌ها را در فروشگاه Epic منتشر کنند، مشابه سرویسی که در پلتفرم رقیب یعنی Steam Direct ارائه می شود. Epic می‌خواهد سرعت انتشار بازی‌های جدیدی را که تحت پوشش آنها هستند، افزایش دهد، اما تا چه حد مشخص نیست.

تا کنون، توسعه دهندگانی که می‌خواستند بازی‌ها را در فروشگاه Epic منتشر کنند، باید در مراحل مختلفی براش انتشار بازی خود تاییدیه کسب کنند. در نسخه بتا جدید، شرکت‌های بازی که در آن ثبت نام می‌کنند می توانند پروژه‌ها، دستاوردها و قیمت گذاری را به تنهایی تنظیم کنند. همچنین نسخه‌های اصلی و به روزرسانی را بارگذاری کنند. هر توسعه دهنده یا ناشری می‌تواند در نسخه بتا ثبت نام کند، اما Epic شرکت انتخاب می‌کند که کدام یک میتوانند در این پلتفرم فعالیت داشته باشند.

به نظر نمی‌رسد محدودیت‌های خاصی در مورد نوع بازی‌هایی که توسعه دهندگان می‌توانند خارج از قوانین استاندارد در برابر مواردی مانند نقض کپی رایت (حقوق ناشر)، محتوای نفرت انگیز و پورنوگرافی منتشر کنند، وجود داشته باشد. بازی‌های دارای مولفه چند نفره باید نسخه بازی‌ رایانه ای را در سایر ویترین‌های فروشگاه داشته باشند.

یکی از نقاط اصلی فروش اپیک گیمز، ظاهر یک فروشگاه منظم تر در مقایسه با Steam بوده است – جایی که بازی ها هر روز تحت جریان گسترده و گسترده ای از محتوای جدید قرار نمی گیرند.

چرا و به چه دلیل؟Epic games

وقتی Valve فروشگاه Steam Direct را راه اندازی کرد، این موضوع حتی بیشتر بحث برانگیز شد، که از طریق آن توسعه دهندگان می‌توانند بازیها را با دخالت بسیار کمی از فروشگاه در Steam منتشر کنند. از آن زمان، تقریباً هر بازی روی Steam مجاز به انتشارکرده است. امسال تعداد بازی های Steam به 50،000 رسید، در حالی که در حال حاضر کمتر از 700 بازی در فروشگاه Epic وجود دارد.

به نظر می‌رسد Epic Games برای بزرگتر کردن فروشگاه خود بعضی از محدودیت ها را کنار بگذارد. اما چه تعداد و کی؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا