تبلتتکنولوژیسیستم عامل هاکامپیوترلپتاپموبایل

صفحه اصلی آیفون با iOS 14 دیوانه وار می شود

انقلابی در منوی اصلی آیفون با iOS 14

Apple ios 14

تا به حال شده است که بخواهید آیفون کاملاً جدید خود را شبیه ویندوز 95 بنماید؟[ویندوز ۹۵ واسط گرافیکی کاربر مبتنی بر سیستم‌عامل است. ]این ایده کاملا غیر ممکن است. پس از آنکه هفته گذشته به iOS 14 ارتقا یافت.به ذهن یک نوجوان به نام اشلی، جوان 18 ساله ای از هند که می خواهد. به عنوان طراح گرافیک کار کند،سرایت کرد.

وی با بهره گیری از ویژگی جدید ویجت های صفحه اصلی iOS 14 و یک راه حل دشوار که از برنامه میانبر داخلی استفاده می کند. به آیفون 11 خود سبکی برتر ازسبک های مایکروسافت داد که حرف های زیادی برای گفتن دارد .و 4.4 میلیون بازدید و 664،000 پسندیدن در TikTok به دست آورد.

اشلی که می گوید: “به عنوان کسی که حتی در دهه 90 زنده نبود. سیستم عامل های دیگر مانند ویندوز XP برای من نوستالژیک ترند. اما من با ویندوز 95 رفتم زیرا این تضاد بین قدیمی و جدید را افزایش می داد.

Other modifications یا سایر تغییرات

احتمالاً دلیل خوبی وجود دارد که چرا تاکنون اپل از اجازه نداده .به کاربران در زمینه طراحی آیکون آیفون جلوگیری کرده است. برای هرکسی که به اندازه کافی پیر باشد. و بتواند روزهای ابتدایی شبکه های اجتماعی را به یاد بیاورد. مشهورترین نمونه سفارشی سازی آسان در دسترس MySpace بود. این سرویس به کاربران امکان می دهد. تقریباً هر عنصر از صحفه،نمایه خود را دستکاری کنند. در نتیجه باعث ایجاد آشفتگی های داغی می شود. که چشم هر طراح گرافیکی سالم را می سوزاند. (فکر کنید پس زمینه های پلنگ صورتی  با نوشته های چاپ روشن پر شده است).

این را هم بخوانید: تیک تاک در فروشگاه های اینترنتی آمریکا ممنوع می شود

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا