اپلیکیشنتکنولوژیسیستم عامل ها

کارایی بیشتر در نسخه جدید PowerToys برای ویندوز 10

نسخه جدید مجموعه ابزارهای PowerToys عملکرد بهتری را ارائه می دهد.

مایکروسافت نسخه جدیدی از مجموعه ابزارهای PowerToys خود را برای ویندوز 10 (Windows 10) ارائه کرده است که تعدادی پیشرفت کوچک اما مهم را ارائه می دهد.

در این نسخه جدید از Microsoft PowerToys، ویژگی یا ابزار جدیدی به آن اضافه نشده است، در واقع شامل “ثبات به روز رسانی و بهینه سازی، به روز رسانی نصب کننده، رفع اشکالات عمومی و بهبود دسترسی” می شود. در GitHub تغییرات نسخه جدید را ببینید.

شاید چشمگیرترین تغییر، به روز رسانی ابزار PowerToys Run باشد که مشکل خرابی را برطرف کرده و عملکرد ابزار را هنگام راه اندازی بهبود می بخشد.

ارتقاء کوچکتر شامل توسعه ابزار گزارش اشکال، اِلِمان‌های UI جدید و رفع اشکال در تعدادی از ابزارهای مختلف PowerToys است.

ویندوز 10 powertoys
Microsoft PowerToys

به روز رسانی PowerToys برای ویندوز 10

PowerToys یک مجموعه ابزار متن باز که بیشتر برای کاربران حرفه ای ویندوز 10 است، امکان دور زدن تنظیمات خاص و انجام اقدامات غیرقابل دسترسی برای کاربران معمولی را ارائه می دهد. همچنین طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی را در اختیار افراد قرار می دهد.

مجموعه ابزارهای این برنامه شامل ابزارهایی مانند Color Picker (انتخاب کننده رنگ) است که می تواند داده های رنگی را از هر برنامه در حال اجرا بگیرد و در کلیپ بورد کپی کند و Fancy Zones، که به کاربران اجازه می دهد طرح های پیچیده ای از پنجره ها را به طور خاص برای برنامه های خود ایجاد کنند. (اگرچه ورود ویندوز 11 این ابزار را به صورت پیش فرض دارد.)

دیگر ابزارها، مانند Image Resizer و PowerRename، به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران ویندوز 10 کمک می کند تا کارهای ساده را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهند و بهره وری را به حداکثر برسانند.

با این حال، ابزار PowerToys Run یک جایگزین سبک برای منو Start است که به کاربران کمک می کند سریعتر (و حتی بیشتر با آخرین به روز رسانی) وارد پرونده ها و برنامه ها شوند. همچنین می تواند برای جابجایی و سویچ کردن بین برنامه های فعال و انجام اقداماتی در سطح سیستم مانند خاموش کردن یا راه اندازی مجدد استفاده نیز شود.

برای استفاده از این برنامه میتوانید از قسمت زیر دانلود کنید. (در صورت خرابی لینک در بخش نظرات گزارش دهید.)

دانلود

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا