تکنولوژیکنسول و بازی

پیش سفارش های PS5 و Xbox Series X یک فاجعه است

پیش سفارش هر دو PS5 و Xbox Series X طبق برنامه ریزی انجام نشده است

پس از ماه ها حدس و گمان نفس گیر بالاخره می توانید PS5 و Xbox Series X را پیش خرید کنید. یا که می توانستید.از  سر و ته فرآیند پیش خرید،آگاه شوید. حداقل این توانایی را خواهید داشت.

برای کسانی که این مشکل را دنبال کرده اند،میدونند روند پیش خرید PS5 آنقدر ضعیف پیش رفته است. که سونی مجبور شد علناً به خاطر آن عذرخواهی کند. مایکروسافت قول داد که مشکلات مشابهXbox Seriesx ps5 را آزار نمی دهد.اما البته پس از آن، همانطور شد.

تاریخ انتشار-قیمت-مشخصات

تاریخ انتشار ، قیمت ، مشخصات ، کنترلر و پیش خریدهای PS5
PS5راحت می تواند ایکس باکس ایکس را شکست دهد.وXbox X باید نگران باشد
به علاوه: گرافیک جدید مدلNvidia RTX 3080 20 GB تازه درز کرده است – و می تواند AMD را خرد کند
اساساً، اگر سعی کرده اید یک کنسول نسل بعدی را پیش سفارش دهید، یک دلیل خیلی اصلی وجود دارد که آن را تهیه نکنید. و حتی اگر این کار را انجام دادید، ممکن است.از سفارش خودتان راضی نباشید.  که در بهترین حالت اینکه تأخیر داشته باشد یا در بدترین حالت لغو شود. اگر PS5 یا Xbox Series X می خواهید، به صورت حضوری بخرید وصبرکنید که فقط در اواسط ماه نوامبر با ورود به خیابان به یک فروشگاه و تجربه شانس خود،را افزایش دهید. تجربه بهتری خواهید داشت.

بیایید آنچه را که در هر دو فرآیند پیش سفارش اشتباه رخ داده است،را تجزیه و تحلیل کنیم. و برخی از توصیه ها را برای کسانی که موفق به دریافت سیستم جدید نمی شوند،توصیعه می کنیم. گرچه ما نمی توانیم چیزی را تضمین کنیم، اما اکنون در ماه نوامبر زمان زیادی برای برگشتن شانس شما وجود دارد.

فرآیند پیش سفارش PS5 زمانی شروع شد که سونی تصمیم گرفت در جریان نمایشگاه PS5 در ماه سپتامبر هیچ اطلاعاتی در مورد آن به اشتراک نگذارد. درست پس از دریافت قیمت و تاریخ عرضه برای PS5، پخش زنده به پایان رسید و طرفداران تصور می کردند که این موضوع تا زمانی است که سونی در توییتر قدم به قدم می گذارد و به طور عادی می گوید که پیش خریدها از  روز بعد آغاز می شود.

“روز بعد” به معنای “چند ساعت بعد” بود، زیرا برخی از فروشندگان بلافاصله شروع به فروش دستگاه ها کردند. برخی از خرده فروشان قبل از پایان 16 سپتامبر از پیش فروش خارج شده بودند. برخی تا نیمه شب 17 سپتامبر منتظر ماندند. بعضی از آنها تا دیرتر همان صبح یا بعد از ظهر شروع نشدند. کنسول ها ساعت ها به پایان می رسیدند و از انبار خارج می شدند. برخی از وب سایت ها بارگیری نمی شدند. دیگران هنگامی که افراد سعی در چک کردن داشتند، تصادف کردند.

خلاصه اینکه: این یک آشفتگی بود و خریداران کار دیگری نمی توانستند انجام دهند، جز کلیک و دعا.

رئیس آزمایش ما، متیو موری، یکی از مشتریان ناراضی بود. در حالی که راهنمای Tom معمولاً از مایکروسافت و سونی کنسول های بررسی دریافت می کند.که ما واحد های خود را نیز خریداری می کنیم . زیرا برای استفاده در دفتر و همچنین تست خانگی به کنسول نیاز داریم. شاید خیال شما را راحت کنند. که بدانید شانس ما از شما بهتر نبوده است.

موری از طریق اسلاک به او گفت: “بگذارید فقط بگوییم هرج و مرج بود.” “این درست مثل این بود که همه چیز بلافاصله فروخته شود ، نه اینکه وب سایت ها کار نکنند.”

پیشنهاد میکنم این را هم مطالعه کنید

بهترین بازی های ۲۰۲۰ برای اندروید

حتی اگر موفق به تهیه PS5 شوید، ممکن است مشکلات شما تمام نشده باشد. حتی پس از طی مراحل پرداخت ، بسیاری از مشتریان فهمیدند که سفارشات آنها به درستی پردازش نشده است و به هیچ وجه PS5 دریافت نمی کنند.

دیگران نامه های الکترونیکی دریافت کردند که سفارشات آنها از طریق آنها ارسال شده است، اما هیچ تضمینی برای تاریخ حمل در 12 نوامبر وجود ندارد در واقع هیچ تاریخی تضمینی وجود نداشت. کاملاً ممکن است این مشتریان منتظر ژانویه باشند.

سونی در 19 سپتامبر با انتشار یک توییت عذرخواهی کرد. و  قول داد که سهام PS5 بیشتر از این تا پایان سال در دسترس باشد. گرچه احتمالاً درست است، اما هیچ نشانه ای از نحوه پیش فروش PS5 از اینجا به ما نمی دهد.

پس از یک روز ناامیدکننده پیش خریدهای ناخوشایند، موری  مانند بسیاری از مشتریان دیگر . دستان خود را به بالا برد و به خود اطمینان داد که پیش سفارش های Xbox روند نرم تری خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا