سیستم عامل هاکامپیوترلپتاپ
موضوعات داغ

به روزرسانی ویندوز 10 اشکالات موجود در سیستم عامل را برطرف می کند

به روزرسانی ویندوز 10

پیش نمایش جدید به روزرسانی ویندوز 10 برای کاربران به روزرسانی May 2020 کاملاً اختیاری است. اما با پشتیبانی از Linux و موارد دیگر مشکلات اساسی را حل می کند.

ویندوز 10 شاهد بروزرسانی جدیدی بوده است. که بسیاری از اشکالات را برطرف می کند. از جمله برخی از خطاهای قدیمی که مدتهاست کاربران بروزرسانی May 2020 را تحت تأثیر قرار می دهد.

توجه داشته باشید که پچ KB4577063 در واقع یک به روزرسانی پیش نمایش Windows 10 May 2020 Update است. و به صورت اختیاری  به این معنی که در پانل Windows Update (در تنظیمات) برای دیدن آن باید روی “مشاهده به روزرسانی های اختیاری” کلیک کنید.

این پچ شامل رفع اشکالی است که باعث می شود. بازی هایی که از صدای فضایی استفاده می کنند متوقف شود. و همچنین چندین باگ اخیر که اخیراً بدنام شده اند را برطرف کند. مشکلی که هنگام آزمایش زیر سیستم ویندوز را برای لینوکس با خطای “element not found” از بین می برد. و آن را اجرا کنید، و مشکلی در برخی از مودم های LTE وجود دارد. که می تواند اتصال اینترنت کاربر را قطع کند.

اگر شما می خواهید به روزرسانی را فعلاً نصب کنید. به خود شما بستگی دارد و اینکه آیا لازم است. این کار را انجام دهید احتمالاً به این بستگی دارد. که از دست یکی از مهمترین اشکالات رفع شده رنج می برید.

بررسی واقعیت

به ویژه کسانی که تحت تأثیر دو مشکل اخیر قرار گرفته اند می توانند برای نصب این به روزرسانی پیش نمایش عجله کنند. دارندگان هدست Windows Mixed Reality نیز ممکن است همین کار را انجام دهند، زیرا تعدادی از مشکلات این دستگاه ها را برطرف می کند و پشتیبانی از برخی از کنترل کننده های حرکت جدید Windows Mixed Reality را نیز اضافه می کند.

در اینجا تعداد زیادی رفع اشکال دیگر اعمال شده است و می توانید با رفتن به سند پشتیبانی مایکروسافت، لیست کامل را بررسی کنید.

نصب این به روزرسانی پیش نمایش، تعداد ساخت Windows 10 May 2020 Update را به نسخه 19041.546 تغییر می دهد و مایکروسافت نیز این آزمایش را برای  امتحان کنندگان نسخه بزرگ اکتبر 2020 که در حال ساخت 19042.546 است ، انجام می دهد.

 

این را هم بخوانید :۱۰ راه برای شخصی سازی و رها شدن از ظاهر تکراری گوشی اندروید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا