تکنولوژیسیستم عامل هاکامپیوترکنسول و بازیلپتاپ
موضوعات داغ

برسی کارت گرافیک RTX 3090

کارت گرافیک RTX 3090

گرافیک RTX 3090

انویدیا پردازنده گرافیکی هیولایRTX 3090 خود را روز پنجشنبه 24 سپتامبر معرفی کرد. اما هر کس امیدوار باشد که رو نمایی این نسخه بهتر تر از رونمایی RTX 3080 باشد.باید به این دلایل هم فکر کند که گرافیک RTX 3090 تعداد بسیار کمی ساخته شده است.

بار دیگر،آخرین کارت انویدیا تقریباً به محض فروش در انبار تمام شد.در حالی که وب سایت ها برای کنار آمدن با تقاضای مشتریان تلاش می کردند. این کار باعث شد بسیاری از خریداران احتمالیRTX3090 ناراحت و نا امیدشوند،زیرا بسیاری شکایت داشتن .که آنها به صندوق وب سایت انویدیا با RTX 3090 در سبد خرید خود دسترسی پیدا کرده اند.و فقط GPU برداشته شده. و گفته شدبود که اکنون موجودی ندارد.

انصافاً درمورد انویدیا،باید به شما هشدار داد که سهام RTX 3090 ممکن است کمیاب باشد، زیرا این پردازنده گرافیکی به دلیل قیمت و قدرت بسیار بالای آن کمیاب است، و افرادی که قصد خرید آن را دارند خرید چندان راحتی ندارند.برای کمک به ما، راهنمای Nvidia RTX 3090 را برای خرید فروشگاه های آنلاین تهیه کرده اند. ما همچنین به شما نشان می دهیم که RTX 3080 را از کجا می توانید خریداری کنید. اما متاسفانه بدست آوردن هر دو پردازنده گرافیکی سخت است.

مقصر کیست؟

با تمام شدن سریع RTX3090،مقصر کیست؟ ممکن است برخی به دلیل عدم داشتن پول کافی ازخرید کارت گرافیک منصرف شوند. اما  انتظار نمی رود که RTX 3090 فروشنده بزرگی باشد.

فروشگاه های آنلاین ممکن است یک دیگر را مقصربدانند.بعد از این که سیستم های بهتری را برای شکست RTX 3080 ایجاد نکردند. با این حال، بسیاری از فروشگاه ها در قبول خرید از مشتریان مشکوک دقت بیشتری داشته اند.

همانطور که The Register اشاره کرد، به نظر می رسد به رسیدن  نقطه اصلی مشکل باشد. در حالی که بسیاری از مشتریان قانونی در تلاش برای بدست آوردن RTX 3090 بودند. یک بار دیگر ربات ها  برای خرید GPU به طور دسته جمعی دست به سایت انویدیا رفتند، و سپس سعی کردند آنها را در سایت هایی مانند eBay با قیمت های بسیار بالا بفروشند. یک فروشنده امیدوار است برای بدست آوردن 20000 دلار برای RTX 3090 ، بسیار بالاتر از قیمت خرده فروشی بفروشد.

بعید است که با قیمت زیر بازار آن بفروشید. زیرا مشتریان ناامید در حال ساختن حساب های جعلی برای پیشنهاد منابعی غیرمعمول هستند و سپس پرداخت نخواهند کرد.و برای پردازنده های گرافیکی در تلاش برای منصرف کردن مردم برای خرید آن هستند.

شرم آور است که هر دو نسخه RTX 3080 و RTX 3090 به این ترتیب مخدوش شده اند و امیدوارم به زودی مشکلات سهام مرتب شود تا افرادی که می خواهند کارت های گرافیک را خریداری کنند بتوانند.

در همین حال ، انویدیا آماده راه اندازی RTX 3070 در ماه اکتبر است. این پردازنده گرافیکی ارزان قیمت به لطف قیمت متوسط آن قابل دسترسی بیشتر می تواند باشد.و محبوب ترین کارت گرافیک جدید انویدیا باشد. این به این  معناست که انویدیا و خرده فروشان تحت فشار زیادی قرار خواهند گرفت تا مطمئن شوند راه اندازی RTX 3070 تا حد ممکن روان است.

این را هم بخوانید:۱۰سایت برتر ایران

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا