تکنولوژیموبایل

آپدیت Apple’s Surprise iPhone 12 به طور ناگهانی تأیید شد

آپدیت به طور نگهانی!

iphon12

جدیدا اخباری از آیفون 12 دلگرم کننده نبوده است. اما آنچه که می توان گفت چشم نوازترین گوشی جدیدی که به تازگی تأیید شده است.

گوشی جدید آیفون 12با بدنه فلزی و گوشه های نسبتا خمیده ارائه خواهد شد . 9to5Mac پس از نشت سخت متعدد، پس از دستیابی سایت به ویدیویی که نمونه اولیه یک شارژر بی.سیم مغناطیسی جدید Apple را نشان می دهد، قطعه نهایی اپل را تأیید کرده است.

دستگاه موجود در ویدئو بصورت واضح ای  اپل است. که یک دایره مینیمالیستی سفید با سیم پیچ شارژ و کانکتور در پشت. علاوه بر این ، 9to5Mac خطر تهدید  می کند که هنگام مقایسه شارژر با نمودارهای فاش شده.از آهن ربا در محدوده آیفون 12، “به نظر می رسد ابعاد ماژول شارژ به تصویر کشیده شده در ویدیوی جدیدبه صورت خطی است.

علاوه بر این، انتظار می رود که این آهنرباها علاوه بر کمک به قرار دادن دقیق روی یک تشک شارژ، کارهای دیگری انجام می دهند. همچنین درک می شود که آنها ورود یک سری لوازم جانبی مغناطیسی مانند نگهدارنده ماشین را خبر می دهند. امسال اپل با فروش شارژرهای بی سیم مغناطیسی به لوازم جانبی اپل کمک بزرگی می کند، این شرکت شارژر سیمی استاندارد را از جعبه های آیفون خارج می کند.

این را هم بخوانید

برسی برخی از بهترین گوشی های سال ۲۰۲۰

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا