بازیتبلتکامپیوترلپتاپموبایل
موضوعات داغ

CoD Mobile به بحث و جدال جعبه غنیمت سبک پاسخ می دهند

توسعه دهندگان CoD Mobile با بحث و جدال جعبه غنیمت سبک

پاسخ توسعه دهندگان

Call of Duty: Mobile یک هفته پس از موج گسترده واکنش توسعه دهندگان به این جنجال ها پاسخ داده. و چگونگی پیشرفت امور را به جلو را توضیح دادند.

CoD Mobile اخیراً با به روزرسانی های مهم فصلی در حال رشد است. از نقشه ها و حالت های جدید گرفته. تا به روزرسانی های جدید Battle Royale و موارد دیگر. همیشه محتوای جدیدی در Call of Duty :Mobile برای تیرانداز دستی وجود دارد.

در حالی که خود بازی دائماً در حال پیشرفت است.به تازگی به دلیل مدل معاملات کوچک خود منفجر شده است. بازیکنان می توانند برخی از موارد را مستقیماً خریداری کنند. اگرچه بسیاری از قفل ها با جعبه های غنیمت تصادفی باز می شود. به خودی خود، این معامله بزرگ در طول چند فصل اول نبود.

با مقایسه طرفداران قیمت های فروشگاه CoD Mobile با قیمت های یافت شده. در Modern Warfare 2019، به زودی این موضوع به یک موضوع مهم تبدیل شد. در حالی که بازیکنان صدها دلار خرج می کردند و به سختی وسایل کمیاب را برای نشان دادن آن می آوردند. devs مجبور به پاسخگویی شد. در اینجا همان چیزی است که آنها با توجه به بحث و جدال اخیر گفتند.

با به روزرسانی شرکت 25 سپتامبر، آنها انواع محتوای جدید و چالش های پیش رو را رو نمایی کردند. اگرچه توسعه دهندگان همچنین برای پرداختن به یک موضوع “به ویژه” وقت صرف کردند.

بازخورد

خطاب به آنها گفتند: “طی یکی دو هفته گذشته، ما شاهد مکالمات و گفتگوهای زیادی در مورد بسته نرم افزاری، جعبه ها و فروشگاه کلی خود بوده ایم.” در ماه آوریل، آنها با تمام بازیکنان در سراسر جهان یک آزمون برگزار کردند. این آزمایش برای بررسی محبوبیت بسته های نرم افزاری در مقایسه با جعبه های غنیمت مبتنی بر RNG بود.

“براساس بازخورد جامعه و رفتار بازیکن، به روشی رسیدیم که حداکثر انتخاب را به کاربران ارائه می داد.” تا به امروز ، هیچ روش واحدی برای CoD Mobile در اولویت نیست. “بسته نرم افزاری، جعبه، قرعه کشی، فروشگاه اعتباری قوی، همه آنها آنجا هستند.”

آنها تأکید کردند که هر روش برای ارائه “حداکثر انتخاب” در اختیار هر بازیکنی است.  اینکه به طور کامل هزینه یک بسته را پرداخت کنید.گزینه های زیادی در دسترس است.

“ما به خواندن ادامه خواهیم داد. به بازخورد ادامه خواهیم داد، و در مورد روش های جدید برای افزودن سیستم یا بهبودهایی که به بهبود تجربه شما با فروشگاه ما کمک می کنند، بحث خواهیم کرد. از همه شما بخاطر بحثهای زیاد در مورد این موضوع و اشتیاق برانگیزاننده جوامع پشت سر آن متشکرم

هیچ برنامه خاصی برای حمله به چگونگی تغییر ریز استخراج ها در CoD Mobile وجود ندارد. اگرچه توسعه دهندگان تأیید کردند که ویژگی های مختلفی در حال کار هستند. آنها گفتند: “ما تغییرات و بهبودهای زیادی را در نظر داریم که انجام دهیم.” امید وارم که همینطور باشد.

 

این را هم بخوانید:نحوه تغییر رمز عبور آیفون یا تنظیم مجدد آن

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا