سرگرمیفیلم

5 فیلم جدید نتفیلیکس و دلیل تماشای آن ها

چرا باید این 5 فیلم جدید نتفیلیکس (Netflix) را ببینیم؟

نه5 فیلم جدید نتفلیکس (Netflix)

فیلم جدید و جالب چیزی است که هر بیننده ای را به تلویزیون و صفحه نمایش میخکوب میکند. در اینجا با ما همراه باشید تا 5 فیلم سریال ی نتفلیکس (Netflix) و دلیل تماشای آنها را با هم مرور کنیم.

1- بریجرتون (Bridgerton) فصل اول (از جمعه، 25 دسامبر قابل تماشاست)

BRIDGERTON

دلیل تماشای این فیلم: فیلم با بازی “دختران دری” نیکولا کاولان و بازیگری جولی اندروز به عنوان راوی به نام لیدی ویستلداون شروع میشود. اولین فصل این سریال به کارگردانی شوندا ریمز در حال حاضر دارای سه دلیل کاملاً طلایی برای تماشما می باشد.

از همه مهمتر “داونتون ابی” است. بعضی از جزئیات این درام بر اساس رمان های عاشقانه تاریخی جولیا کوین است. داستان اینطور شروع میشود: جایی که دافنه بریجرتون (فیبی داینور)، دختر ارشد خانواده قدرتمند بریجتون، اولین بازی خود را در بازار رقابت رقابتی ازدواج لندن انجام می دهد.

اما جلد هشتم کتاب (بله، جلد هشتم) بدیهی است که برای پر کردن همه این صفحات به چیزی بیش از فقط یک داستان عاشقانه از یک شخصیت نیاز دارد. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که سایر کودکان Bridgerton درگیر گرفتاری های عاشقانه خود باشند. (به علاوه کاگلان در نقش Penelope Featherington – به طور جدی به تنهایی باعث می شود “Bridgerton” ارزش تماشا را داشته باشد).

یک درام اقتباسی از ذهن پشت “Grey’s Anatomy” و “Scandal” که همچنین اقتباسی از یک مجموعه کتاب بسیار محبوب است که در آن همه دوکها و دوشس های جوان به طور انحصاری سفیدپوست نیستند؟

دلیل دیگری هم میخواهید؟ دیگر چه می خواهید؟ خوب، برای مجریان تلویزیونی خارج از خانه، “Bridgerton” آزمون بعدی تیم استعدادیابی Netflix است.

2- دهن گشاد Big Mouth” فصل چهارم (از جمعه 4 دسامبر، قابل تماشاست)

آنامیسی ها
BIG MOUTH

دلیل تماشای این فیلم: نیک کرول، اندرو گلدبرگ، مارک لوین و  جنیفر فلکات برنده جایزه امی در این کمدی نتفلیکس (Netflix) که پیش از این سه فصل خنده دار، وحشتناک و صادقانه از درگیری نوجوانان در سنین بلوغ را نشان میداد شرکت داشته اند. و فصل 4 با حضور آن ها یک سریال جذاب خواهد بود. این کمدی انیمیشن بی پروا که هنوز هم به مسائل مربوط به عصبانیت غیرقابل درک نوجوانان در سنین بلوغ می پردازد،. رفتار گستاخانه خود در فیلم را در طرف خوشایند خود با استفاده از سیلی عظیم از ترفندهای خام متناسب با سن نوجوانان متعادل می کند.

در فصل 4 فیلم از طریق اپیزودهایی مانند “The Hugest Period Ever” ،”Poop Madness” و یک قسمت خیلی ویژه 11 سپتامبر درباره این شوخی زننده توضیح میدهد و وضعیت را به صورت آبرومندانه ای فیصله میدهد.

این را هم بخوانید: فهرست محبوب ترین فیلم های سینمایی و سریال های ایرانی

 

داستان فیلم اینگونه پیش میرود که: با شروع کار در کمپ تابستانه، نیک (با صدای کرول) با انبوهی از پشه های اعصاب خردکن درگیر میشود. در حالی که اندرو (جان مولانی) دوستان جدیدی پیدا می کند … که نمی توانند به او در یک مشکل حاد بسیار شخصی کمک کنند. باز هم “دهان بزرگ” قبل از هر چیز بر روی ایجاد خجالت افراد متمرکز شده است، بنابراین بینندگان جوان می توانند احساس درونگرایی خودشون رو با این فیلم تطابق بدن و از گوشه گیری دست بردارند. و بینندگان مسن تر می توانند یادآوری کنند که در این سن چه اتفاقات وحشتناکی را تجربه کردند.

دلیل اصلی: موج هواداری فیلم “دهان بزرگ” زمانی شروع شد که در تابستان امسال، سازندگان سریال اعلام کرند بازیگر جدیدی در یک نقش از قبل موجود صداپیشگی خواهد کرد. در پی قتل جورج فلوید، هنریشه سیاه پوست Ayo Edebiri به عنوان Missy جایگزین جنی اسلیت سفید پوست شد. حذف اسلیت باعث تغییرات زیادی شد به طوری که بازیگران سفیدپوست در نقش رنگین پوستان کنار رفتند، اما “Big Mouth” خصوصیت اصلی خود را به خوبی حفظ کرد.

3- “Song Expolder” (از سه شنبه 15 دسامبر، قابل تماشاست)

فیلم جدید نتفلیکس
Song Exploder

دلیل تماشای این فیلم: این فیلم بر اساس پادکست تحسین شده. به همین نام، میزبان Hrishikesh Hirway که با تعداد زیادی از آهنگ ساز ها و آرشیو کنندگان موسیقی، برای جذب بهترین خواننده مصاحبه کرده است، اقتباس شده است. به بیان دیگر تجربیات همه آن موسیقی دانان و آهنگ سازان براس ساخت فیلم استفاده شده است. که این امر خودش به تنهایی باعث میشه این فیلم جذاب باشد.

“آهنگ انفجارگر” به عنوان یک کتاب راهنماست که هنوز هم برای همه طرفداران کنجکاو از همه نوع فوق العاده است. قسمت های اولیه فیلم روی آلیشیا کیز و آهنگ “3 ساعت رانندگی”، لین-مانوئل میراندا و آهنگ “همیلتون” و “ منتظرش باش” و حتی گروه R.E.M تمرکز دارد.

تمرکز قسمت های بعدی به آهنگ های زیر است:

The Killers (“When We Were Young”), Nine Inch Nails (“Hurt”), Dua Lipa (“Love Again”), and Natalia Lafourcade (“Hasta La Raiz”).

دلیل دیگر: Hirway سازنده پادکست های صدای اصلی، مورگان نویل برنده اسکار را برای کمک به جمع آوری اسناد و مدارکی که شامل قرار دادن بنیانگذار کاریزماتیک در این عرصه است، دعوت کرد. هیروی یک مجرای ایده آل برای این مکالمات است، بدون اینکه فضای آرام نمایش را از دست بدهد از سوژه های خود بیشترین بهره را ببرد.

4- “Dare Me” فصل اول

6 فیلم جدید نتفلیکس
DARE ME

دلیل تماشا: این فیلم یک درام درباره ی یک چیرلیدر نوجوان است. موفقیت این فیلم به جای رسیده است که این فیلم را با ساخته های هیچکاک مقایسه می کنند. “Dare me” وقتی در دسامبر 2019 در آمریکا پخش شد. محبوبیت خود را در گروه های فرقه ای از نوجوانان بدست آورد، اما در این راه کاملا موفق نبود.

این فیلم دو برزگسال دبیرستانی رو دنبال می کند.که در پی ساخت رویای خود در دستابی به نفر اول ایالت بودن هستند. این اقتباس وسواس گونه از رمان بزرگسال سال 2012 مگان ابوت جنبه هایی از درام های جذاب نوجوانان مانند “سرخوشی” و “شما” را ترکیب می کند. بدون اینکه طعمه کلیشه ها و الگوهای مشابهی شود، یک هیجان آمیخته با ملودرام آبدار است.

دلیل دیگر: بازی جذاب بازیگران این فیلم دلیل دیگری باری تماشای آن است. صادقانه بگویم، ما هنوز این فیلم را تماشا نکرده ایم. باتوجه به شواهد و فیدبک هوادارن نشان میدهد که فصل اول این سریال خوب است. اما باتوجه به تبلیغات معدودی که از این سریال شده، باعث شده است این فیلم به خوبی شناخته نشود. بی شک دنبال کردن و دیدن تلاش های دو بزرگسال برای دستیابی به اهداف و آرزوهایشان برای همه. بخصوص کسانی که نیاز به انگیزه کافی برای پیمودن مسیر خود دارند جالب است.

5- ماجراهای ترسناک سابرینا (Chilling Adventures of Sabrina) بخش 4

6 فیلم جدید نتفلیکس
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA

دلیل تماشا: نفرین 4 فصل ادامه دارد. حتی جادوی جادوگر نیز نمیتوانست فیلم “Chilling Adventures of Sabrina” را چهار فصل ادامه دهد. اگر میخواهید دلیل محکمی برای دیدن این فیلم برایتان بگویم این است. این فیلم  برنده جایزه Kiernan Shipka در بخش درام نوجوانان و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.

با توجه به سیر صعودی داستان این فیلم، احتمالا صحنه های جذابی در قسمت های جدید انتظارمان را می کشند.

دلیل دیگه: آیا یک جایزه Shipka برای دیدن این فیلم کافی است؟ البته، این یکی از دلایل خواهد بود. اما مطمئن باشید وجود جادو و جادوگری و گربه های مخوف آنها در سریال های تلویزیونی netflix دیدنی است. از طرفی تماشای بازی کودک سابق فیلم “مرد دیوانه” بیش از 36 قسمت برای خودش ارزش دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا