آموزشیتبلتتکنولوژیموبایل

نحوه تغییر رمز عبور آیفون یا تنظیم مجدد آن (آنامیسی ها)

نحوه تغییر رمز عبور آیفون

نحوه تغییر رمز ورود آیفون

آیفون شما حاوی اطلاعات مهم کاربر است. مانند ایمیل ها، عکس ها و جزئیات شما  و محافظت از تلفن با رمز عبور می تواند. دسترسی افراد غیرمجاز به اعطلاعات موجود در آن را متوقف کند.

به طور پیش فرض،رمز عبور یک کد شش رقمی است.اما در صورت تمایل می توانید از رمز عبور عددی یا غیره استفاده کنید. حتی می توانید رمز عبور خود را کاملاً غیرفعال کنید. اما به دلایل امنیتی من توصیه نمی کنم.

در این مقاله، من به شما نشان خواهم داد.که چگونه  رمز عبور iPhone را تغییر دهید. و اگر رمز خود را فراموش کردید، چگونه iPhone را باز کنید.

در برنامه تنظیمات، Touch ID & Passcode را انتخاب کنید.و رمز عبور فعلی خود را وارد کنید.

برای شروع تغییر گذرواژه iPhone، برنامه تنظیمات را باز کنید. به پایین بروید تا Touch ID و Passcode را پیدا کنید. این گزینه را انتخاب کنید. و در صورت درخواست رمز عبور فعلی خود را وارد کنید.

بعد، دوباره به پایین اسکرول کنید تا گزینه Change Passcode را پیدا کنید. پس از فشار دادن این گزینه، مجدداً از شما رمز عبور قدیمی خود خواسته می شود. پس از وارد کردن صحیح آن، از شما خواسته می شود رمز عبور جدید خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که گزینه های پیشرفته دیگری نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد. در صورت فشار دادن گزینه های رمز عبور، یک رمز عبور عددی یا رمز عبور چهار رقمی تنظیم کنید.

پس از وارد کردن رمز عبور جدید، از شما خواسته می شود که آن را تأیید کنید. رمز عبور جدید خود را دوباره وارد کنید و اکنون رمزعبور iPhone خود را به روز کرده اید. فراموش نکنید.

چگونه رمزعبور  iPhone خود را تنظیم کنیم

اگر گذرواژه  iPhone خود را فراموش کرده باشید، راهی ساده برای دریافت یادآوری برای شما یا بازنشانی رمز عبور وجود ندارد. شما باید آیفون خود را فورمت کنید، که قفل آن را باز می کند اما تمام داده های دستگاه شما را پاک می کند. با این حال، اگر اخیراً پشتیبان تهیه کرده باشید، می توانید داده های خود را از iTunes یا iCloud بازیابی کنید.

تنظیمات مجدد

برای انجام تنظیم مجدد، به یک کامپیوتر با برنامه iTunes نصب شده نیاز دارید. اگر به این دسترسی ندارید، می توانید iPhone خود را به یک فروشگاه Apple یا نمایندگی مجاز ببرید، که می تواند تلفن شما را برای شما تنظیم مجدد کند.

روند فورمت کردن آیفون با شماره  کمی متفاوت است. با قطع اتصال iPhone از رایانه شروع کنید.

برای iPhone 6s و نسخه های قبلی، و همچنین نسل اول iPhone SE، دکمه Top یا Side را نگه دارید. تا یک نوار لغزنده برای خاموش کردن دستگاه روی صفحه ظاهر شود. کشویی را بکشید تا تلفنتان خاموش شود. در حالی که دکمه Home را پایین نگه داشته اید، تلفن خود را به رایانه متصل کنید. با این کار صفحه بازیابی بارگیری می شود. و می توانید داده های iPhone خود را پاک کنید.

برای مدل های آیفون 7، دکمه Side را پایین نگه دارید تا یک نوار لغزنده برای خاموش کردن دستگاه روی صفحه ظاهر شود. کشویی را بکشید تا iPhone شما خاموش شود. در حالی که دکمه کاهش میزان صدا را پایین نگه داشته اید. آیفون 7 خود را به رایانه متصل کنید. برای پاک کردن تمام داده های iPhone، دستورالعمل های موجود در صفحه بازیابی را دنبال کنید.

برای جدیدترین مدل ها (آیفون X یا بالاتر، آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون SE نسل دوم)، یکی از دکمه های تنظیم صدا و دکمه Side را همزمان نگه دارید تا نوار لغزنده ای روی صفحه ظاهر شود. کشویی را بکشید تا iPhone شما خاموش شود. اکنون، در حالی که دکمه Side را نگه داشته اید، تلفن خود را به رایانه متصل کنید. پس از چند لحظه، صفحه بازیابی در iPhone شما ظاهر می شود. و شما می توانید تمام داده ها را پاک کنید.

 

این را هم بخوانید:شیائومی تلویزیون ۲۰۰ میلیونی (۷۳۰۰ دلاری) خود را معرفی کرد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا