تکنولوژیزندگی امروزفیلم

apple تی وی پخش ویدیوی 4K یوتیوب را به دست می آورد اما HDR و 60 فریم در ثانیه هنوز موجود نیست

اپل تی وی پخش ویدیوی 4K یوتیوب را به دست می آورد

Apple TV

یکی از آخرین به روزرسانی هایی که با tvOS 14 به Apple TV می آید. پشتیبانی از YouTube 4K است. با این حال، هنگامی که tvOS در ماه سپتامبر راه اندازی شد، این ویژگی از دست رفته بود. اکنون در کنار پشتیبانی یوتیوب از تصویر در تصویر در وب که با iOS 14.0.1 به آیفون باز می گردد. پشتیبانی YouTube 4K در Apple TV برای کاربران گسترده است اما محدودیت های قابل توجهی وجود دارد.

گزارش شده توسط Flatpanels HD ، کاربران در Reddit به اشتراک گذاشته اند. که شروع به دیدن گزینه تماشای فیلم های 4K YouTube در Apple TV 4K می کنند. کاربر Reddit vulcan_on_earth به اشتراک گذاشت. که اکنون قادر به استفاده از وضوح بالا هم در نسخه عمومی tvOS 14 و هم در نسخه عمومی beta tvOS 14.2 هستند. با این حال ، سایر کاربران Reddit هم در نسخه های معمولی و هم در نسخه های بتا tvOS گفته اند که هنوز نسخه 4K در دسترس نیست.اشاره به این است که یک سرور سرویس  از YouTube است.

Flatpanels HD ادعا می کند که «Apple TV 4K از فیلم های YouTube با وضوح 4K با نرخ فریم 30 فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. فیلم ها با سرعت 50 فریم در ثانیه یا 60 فریم در ثانیه به وضوح 1440 پیکسل کاهش می یابند. ” و همچنین در حال حاضر HDR پشتیبانی نمی شود.و توسط vulcan_on_earth و دیگران در Reddit نیز به اشتراک گذاشته شده است.

مشخص نیست که آیا این ویژگی ها می توانند برای سخت افزارهای آینده تلویزیون Apple ذخیره شوند.آیا می توانند در به روزرسانی های بعدی ارائه شوند و دلیل عدم پشتیبانی با Apple TV 4K فعلی چیست.

این را هم بخوانید :آیا اینترنت شاد رایگان است؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا