بزرگترین آپدیت ویندوز 10 در راه است

01:582850
آنامیسی ها (اخبار تکنولوژی)

تغییر اساسی در ویندوز اکسپلورر (مرورگر فایل های ویندوز) و یکی از ویژگی های اصلی سیستم عامل ویندوز 10 در آپدیت Windows 10 20H1

Techradar.com

فایل اکسپلورر همیشه برای پیدا کردن و جستجوی فایل ها، اسناد و پوشه های ما ضعیف بود. بعد از تمام ضعف ها بلاخره شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته که این برنامه مهم رو به روز رسانی و ایرادهای آن را برطرف کند.

در دستگاه های لمسی مانند مایکروسافت سورفیس و دیگر لپتاپ های لمسی، فایل اکسپلورر رابط کاربری جدید را ارائه می کند که حس راحتی در جستجو و فایل گردی را نسبت به اکسپلورر قبلی مشاهده خواهید کرد.

وان درایو (OneDrive-friendly)

یکی دیگر از مزیت های این آپدیت بزرگ راحتی دسترسی فایل های وان درایو و فضای ابری در خود ویندوز است. به طوری که فایل های فضای ابری OneDrive به راحتی و به صورت یکپارچه با فایل های ویندوز قابل جستجو و دسترسی هستند.

آپدیت بعدی ویندوز 10 که به نام 20H1 (همچنین با نام Windows 10 2004) معروف است، اولین بروزرسانی اساسی این سیستم عامل است. در پست های بعدی چیزهای جدیدی که از این آپدیت یادگرفتیم رو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین شما میتوانید، بعد از استفاده از این آپدیت نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

لینک کوتاه
https://anamisiha.ir/?p=53

12 نوشته
معلم، روانشناس، مدرس زبان انگلیسی، مدرس کامپیوتر

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند