زندگی امروزعمومی
موضوعات داغ

آیا اینترنت شاد رایگان است؟

اینترنت شاد

باتوجه‌به باز شدن مدرسه و شروع سال تحصیلی جدید در وسط بحران کرونا.حرف ‌های زیادی درمورد شیوه مصرف اینترنت دانش‌آموزان در برنامه  شاد مطرح شده است. بر اساسا گفته قبلی، اینترنت این برنامه به‌صورت رایگان حساب خواهدشد.

هم‌زمان با شروع سال تحصیلی جدید و در بحران ویروس کرونا. ایرانسل و همراه اول برای حمایت از دانش‌آموزان و معلمان و ایجاد دسترسی آسان به آموزش آنلاین ویژگی های  ویژه‌ای ارائه دادند. روابط عمومی این دو شرکت با شروع سال تحصیلی جدید و برگزاری بسیاری از کلاس‌های دانش‌آموزان در کلاس های مختلف تحصیلی به‌ روش اینترنتی، گفته است. که مجموعه‌ای از امکانات را در دست دانش‌آموزان و خانواده‌ها و مؤسسه‌های آموزشی قرار خواهد گرفت. اپراتور‌های کشور اعلام کردند از نیمه دوم ماه شهریور تا اطلاع  آنها می‌توانند. بدون نیاز به تهیه‌ی بسته‌ی  اینترنت به سامانه‌ی شاد دسترسی‌های لازم را داشته باشند. اینترنت مصرفی هنگام استفاده از این برنامه، برای تمامی افراد به‌صورت خودکار فعال می‌شود و رایگان است.

قبل از این، وزیر ارتباطات خبر داده بود. که بسته‌های اینترنت رایگان برای دانش‌آموزان و معلمان تعلق گرفته می شود. در این‌حال رئیس‌جمهور در جلسه‌ی گذشته هیأت دولت گفته است. که استفاده از شبکه شاد باید رایگان باشد. البته حسن روحانی با سخنانی که گفت کلاس‌های آموزشی امسال به دو شکل مجازی و حضوری انجام می‌شود. و اولویت برای ما آموزش حضوری است.

در این‌حال تعداد زیادی از رسانه‌های کشور ادعا کردند که اینترنت مصرفی در سامانه شاد رایگان نیست و از ما  هزینه کم میکند. در این زمینه طی پیگیری‌های انجام شده و بررسی‌های انجام شده از اپراتور متوجه شدیم مشکلی در ارائه رایگان اینترنت نیست و دانش‌آموزان به راحتی می‌توانند بدون داشتن اعتبار خط و حتی بسته‌ی فعال، از این سامانه به‌صورت کاملا رایگان استفاده کنند.

این را هم بخوانید : بررسی اولیه ی گوشی میان رده Oppo Reno 4 Pro

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا