عمومی

آخرین صحبت های عیسی آل کثیر پس از 6 ماه محرومیت از فوتبال

عیسی آل کثیر با ناراحتی از محرومیت 6 ماهه از فوتبال توسط AFC: زبانم نمیچرخد که حرف بزنم...

آخرین صحبت های عیسی آل کثیر که به صورت زنده با برنامه فوتبال برتر شبکه 3 سیما همزمان با بازی پرسپولیس و النصر بود، انجام شد. عیسی آل کثیر با ناراحتی از محرومیت 6 ماهه از فوتبال توسط AFC: زبانم نمی چرخد که حرف بزنم…

آخرین صحبت ها:

اتفاقی که افتاد خیلی عجیب بود. داخل اتاق بودیم رفتیم برای جلسه قبل از بازی. بچه ها پرسیدن که واقعیه هست یا نه؟

که منم اصلا خبر نداشتم. از آقا یحیی پرسیدم که گفت آره همچین اتفاقی افتاده

 

میثاقی: شما که قبلا در برنامه توضیح داده بودید که علت اصلی شادی پس از گل زدنت چی هست. آیا باشگاه مدارکی برای AFC ارائه کرد که حکم رو لغو کنه؟

آره آقای میثاقی بچه ها پیگیر بودن. آقا افشین پیگیر بود ولی خب دیگه چجوری بگم متاسفانه. گذاشتن تا یک ساعت قبل از بازی خبر رو اعلام کردن که ما نتونیم هیچ کاری کنیم و بره برای بعد بازی.

ولی خب پرسپولیس یک نفر نیست پرسپولیس 40 میلیون نفره و هوادارا و بازیکنای پرسپولیس نسبت به تیمشون عشق دارن و تعصب دارن و نمی دونم چی بگم دیگه. زبانم نمیچرخد…

در ادامه: انشالله که مشکل حل بشه و توکل بر خدا برای فینال بتوانم شرکت کنم. همچنین از همه مردم ایران و هم محله ای ها و هواداران عزیز تشکر میکنم که زحمت کشیدند در خونه اومدند. ولی خب لابی شده و هیچ کاریش نمیشه کرد.

علت اصلی محرومیت 6 ماهه از فوتبال عیسی آل کثیر

AFC (کنفدراسیون فوتبال آسیا) عیسی آل کثیر را شش ماه محروم کرد. مسئول کنفدارسیون دلیل این محرومیت را خوشحالی پس از گل عیسی در بازی با پاختاکور اعلام کرد. این حرکت او را نژادپرستانه تلقی کردند.

به نقل از سایت رسمی AFC؛ کمیته انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا عیسی آل کثیر از تیم پرسپولیس را به دلیل نقض ماده 58.1 قانون انضباطی و انضباطی (AFC (2019 از شرکت در هر نوع فعالیت مربوط به فوتبال به مدت شش ماه منع کرد. این ممنوعیت بلافاصله اجرا می شود.

همچنین این بازیکن از حرکات تبعیض آمیز در جریان بازی لیگ قهرمانان آسیا (غرب) برابر پاختاکور در 30 سپتامبر 2020 در دوحه قطر استفاده کرده 10 هزار دلار نیز جریمه شده است.

ماده 58.1 بیان می دارد که کسی که با استفاده از سخنان تحقیرآمیز ، تبعیض آمیز یا تحقیرآمیز یا اقدامات مربوط به نژاد ، رنگ پوست ، جنسیت ، ناتوانی ، زبان ، سن ، شکل ظاهری ، مذهب ، عقاید سیاسی ، ثروت ، تولد ، حیثیت شخص یا گروهی از افراد را مورد خدشه قرار دهد. یا هر وضعیت دیگر ، گرایش جنسی ، یا منشأ قومی ، ملی یا اجتماعی مرتکب تخلف شده است.

در حالی که این شادی گل مهاجم پرسپولیس همیشه از سوی او استفاده می شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا