بازیتکنولوژیسرگرمی
موضوعات داغ

بهترین بازی های 2020 برای اندروید

بهترین بازی های 2020

بازی های بسیار خوبی برای Android وجود دارد ، اما چگونه می توان بهترین بازی اندروید را برای بازی کردن انتخاب کرد . با ما همراه باشید…

بازی در موبایل با سرعتی بسیار بیشتر از هر فناوری که پیش از آن بوده است ، بهبود یافته است. به نظر می رسد بازی های اندرویدی هر ساله اوج های جدیدی می گیرند. با انتشار Android Nougat و Vulkan API اندروید بهتر شد و با گذشت زمان قطعا پیشرفت بیشتری خواهد داشت . در اینجا بهترین بازی های اندروید را به شما نشان می دهیم! این بازی ها بهترین ها هستند.!  

  1. Call of Duty: Mobile
  2. GRID Autosport
  3. PUBG Mobile
  4. GRIS
  5. Legends of Runeterra
  6. Monument Valley 1 and 2
  7. Pokemon Go
  8. The Room series
  9. Vainglory
  10. Need for Speed

Call of Duty: Mobile

قیمت : رایگان

call of duty

Call of Duty: Mobile اولین بازی در این لیست است . Call of Duty: Mobile به قدری محبوب است که امتیازبسیار بالایی را به خود اختصاص داده و کار رقیبان را دشوار کرده . این بازی هر دو حالت PvP آنلاین FPS عادی همراه با یک رویال نبرد 100 نفره را دارد. این مزیت آن را بین بهترین بازی ها قرار می دهد که مانند PUBG Mobile نبرد رویال را انجام می دهد. یک خبر شگفت انگیزوجود دارد : این یک بازی رایگان است ، اما بیشتر خریدهای داخل بازی برای اضافه کردن تجهیزات و زیبایی است.    

GRID Autosport

قیمت : 9.99£

grid

GRID Autosport در سال 2019 راه اندازی شد و بلافاصله به یکی از بهترین بازی های اتومبیل رانی برای اندروید تبدیل شد. امتیاز بازی های Riptide GP و Asphalt نیز بسیار خوب است ، اما GRID Autosport تقریباً همه ی این ویژگی ها را دارد . این یک بازی برتر است و هیچ خرید درون برنامه ای یا تبلیغاتی ندارد. این بازی همچنین دارای گرافیک عالی ، کنترل عالی ، پشتیبانی از کنترل کننده سخت افزار ، تعداد زیادی محتوا برای پخش ، تعداد زیادی ماشین برای باز کردن و انواع سبک های مسابقه ای است. این بازی کمی گران است ولی این بازی با تمامی ویژگی های فوق العاده اش شما را نا امید نمی کند و یکی از بهترین تجربه های مسابقه در Play Store است. شما می توانید بازی های مسابقه ای عالی (از جمله سری محبوب Asphalt) را در اینجا پیدا کنید.    

 

PUBG Mobile

قیمت : رایگان

PUBG

PUBG Mobile با انتشار نسخه های اولیه خود شکست خورد اما در حال حاضر بیش از ده میلیون بارگیری و تقریباً یک میلیون بررسی کاربر دارد. PUBG Mobile از کنترل های ساده ، موثر و گرافیک مناسب برخوردار است. روند بازی اینگونه است که 100 نفر از هواپیما به جزیره ای رها می شوند ودر آنجا را مشغول جنگ با یک دیگر می شوند تا اینکه فقط یک نفر زنده باشد. این جزیره مملو از تجهیزات ، اسلحه و وسایل نقلیه است که به مرور زمان منطقه بازی را کاهش می دهد تا مسابقات بیش از حد دوام نیاورد. با به روزرسانی های اخیر حالت های جدید بازی و همچنین یک عنصر freemium را اضافه کردند. PUBG Mobile Lite نسخه سبک تری از بازی است که تعداد بازیکنان آن در هر مسابقه کمتر است و تنظیمات گرافیکی کمتری دارد. هر چند فقط برای بعضی از دستگاه ها در دسترس است.

 

GRIS

قیمت : 4.99$

gris

GRIS یک بازی ماجراجویی با عناصر سازنده پازل است. این بازی یکی از مواردی است که فقط با دیدن آن می توانید تشخیص دهید که بازی خوبی است. GRIS ، دختری جوان در حالی که با تجربیات دردناک زندگی اش دست و پنجه نرم می کرد ، در دنیای خودش گم شد.. شما به سادگی جهان را کاوش می کنید ، چند معما را حل می کنید و لذت می برید. این بازی تقریباً بدون متن است روند این بازی از طریق عناصر بصری داستان خود را بیان کند. این یک بازی هنری است ، اما یکی از بهترین ها در سبک خود است.    

 

بیشتر بخوانید :چگونه می توان پیام های قدیمی رسانه های اجتماعی خود را حذف کرد

 

Legends of Runeterra

قیمت : رایگان

Monument Valley

Legends of Runeterra یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی در این لیست است. این یک مبارزه آنلاین است که از نظر وسعت شبیه به بازی هایی مانند Hearthstone است. بازیکنان کارت ها و قهرمانان را جمع می کنند ، سپس از آن کارت ها و قهرمانان تیم می سازند. سپس به صورت آنلاین با مخالفان می جنگید. این بازی تا آنجا که می تواند تصادفی بودن را از بین می برد و در کل منجر به یک تجربه ی خوب می شود. این بازی شامل 24 قهرمان و یک سری کارت است و شما می توانید دوستان خود را به دوئل با شما نیز دعوت کنید. Hearthstone هنوز هم بهترین است ، اما زمان آن رسیده که یک قهرمان جدید در این فضا حضور یابد.    

 

Monument Valley 1 and 2

قیمت :3.99$ + 1.99$ / 4.99$

Monument Valley

Monument Valley با انتشار Monument Valley 2 به لیست بهترین ها بازگشت ، هر دو بازی هنوز هم بسیار عالی هستند. در واقع ، هر دو آنها مکانیک و گرافیک بازی کاملاً یکسانی دارند. بازیکن از طریق پازل هایی به سبک Escher به ماجراجویی می پردازد که در آن سطوح متحرک هستند تا مسیر را با استفاده از توهم کامل کنند. Monument Valley همچنان به عنوان یکی از بهترین بازی های موبایل تا کنون باقی مانده است. اولی با قیمت 3.99 دلار با خرید اختیاری 1.99 دلار درون برنامه برای Forgotten Shores DLC قابل اجرا است. بازی دوم هم اکنون با قیمت 4.99 دلار اجرا می شود. اگر اشتراک آن را تهیه کنید، می توانید هر دو بازی را به عنوان بخشی از Google Play Pass انجام دهید.

 

Pokemon GO

قیمت : رایگان

Pokemon GO

Pokemon GO در جولای 2016 منتشر شد و انفجاری در بازی های اندروید ایجاد کرد و بلافاصله به بهترین بازی های اندروید تبدیل شد. این یک بازی واقعیت افزوده شبیه Ingress است که در آن شما در دنیای واقعی قدم می زنید ، Pokemon را می گیرید ، ماموریت های جانبی کمی را انجام می دهید ، برای ورزشگاه ها می جنگید و Pokestops را برای تهیه مجدد اقلام مورد نظر قرار می دهید. این بازی تقریباً هر رکورد موجود در کتاب ها را به عنوان محبوب ترین بازی موبایل در جهان شکست داد. خوشبختانه ، این بازی با به روزرسانی های مکرر ویژگی های جدید را دریافت می کند. برخی از ویژگی های جدیدتر شامل حالت دوربین AR ، Pokemon جدید ، و یک سری ویژگی های زیبای دیگر است.

 

 

The Room series

قیمت : 0.99$ – 4.99$ each

The Room

The Room مجموعه ای از چهار بازی پازل است. آخرین بازی از سری The Room به اندازه بازی های قبلی بسیار مشهور است و همچنان در میان بهترین بازی های اندروید باقی مانده اند. The Room مجموعه ای از بازی های پازل فرار است. هر اتاق دارای تعدادی اشیا مرموز است. هدف شما حل معماها و بیرون آمدن است. شما از یک اتاق به اتاق دیگر پیشروی می کنید تا اشیای بی نظیر بیشتری پیدا کنید و معما های آنها را حل کنید تا اینکه در بازی پیروز شوید. جدیدترین مورد ، اتاق: گناهان قدیمی ، شامل صرفه جویی در ابر ، دستاوردهای بازی های Google Play و حتی یک عنصر کوچک اکتشافی است. همین امر آن را از تجربه پازل ناب سه بازی اول متمایز می کند. همه آنها بسیار عالی هستند و در چهارمین بازی پیشرفت چشمگیری احساس می شود.

Vainglory

قیمت : رایگان

Vainglory

Vainglory بهترین MOBA موجود در Android است. این مجموعه از شخصیت های بزرگ همراه با یک تجربه کاملاً سنتی MOBA( سبک MOBA مخفف Multiplayer Online Battle Arena می‌باشد و طور کلی در بازی‌های سبک MOBA دو تیم در مقابل یکریگر قرار دارند که ماموریت هرکدام برای پیروزی، از بین بردن ساختمان اصلی تیم مقابل است) برخوردار است. شما سه خط معمولی خواهید داشت که باید به همراه دو هم تیمی آنها را مورد حمله قرار دهید یا از آنها دفاع کنید. اگر بخواهید می توانید با افراد واقعی یا ربات ها بازی کنید. در بازی بیش از دوازده شخصیت وجود دارد که می توانید قفل آنها را باز کنید. . بسیاری از MOBA ها می آیند و می روند ، اما Vainglory همچنان بهترین بازی در تلفن همراه است. توسعه دهندگان روی برخی تغییرات بزرگ در بازی کار می کنند تا بتوانند آن را یک بازی بی نظیر جلوه بدهند.

 

 

Need for Speed: Most Wanted

قیمت : 4.99$ / 7.99$

Need for Speed

Need for Speed: Most Wanted یکی از بهترین بازی ها در نوع خود در اندروید است. مسیرها خطی هستند و فقط میانبرهای عجیب و غریب دارند ، اما مسیر واقعی مسابقه عالی است. شما در امتداد خیابان های پرتحرک سعی می کنید در رویدادهایی پیروز شوید و برنده ها خزانه شما را متورم می کند و شما را قادر می سازد برای ورود به مسابقات ویژه وسایل نقلیه جدید خریداری کنید.این بازی در اندروید بسیار زیبا به نظر می رسد و دارای موسیقی متن با اکتان بالا است که شما به جلو تر هل میدهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا