آموزشیتبلتتکنولوژیزندگی امروزسیستم عامل هاموبایل
موضوعات داغ

نحوه استفاده از ویژگی های جدید اپلیکیشن دوربین در iOS 14

اپلیکیشن دوربین در iOS 14

تغییرات و به روزرسانی های اپل در برنامه دوربین در iOS 14 بسیار کم است. اما تعداد بسیار زیادی بروزرسانی وجود دارد.

camera یا دوربین

درست نیست که  برنامه های Camera نسبت به بقیه iOS 14 به روزرسانی شده است. اما ممکن است اینگونه باشد. تعداد کمی از افراد قصد استفاده از همه ویژگی های جدید را دارند. اما همه می توانند دریابند که عکس گرفتن سریعتر است و نتایج بهتری دارد.

دلیل این امر این است که برخی از به روزرسانی ها در واقع سرعت بخشیدن به روند کار، با کارکرد سریع فیزیکی آیفون است. برخی دیگر نیز کار را سریعتر انجام می دهند، این کار با انجام کار ساده تر، یا یافتن آن ساده تر است.

برخی از این به روزرسانی ها صرفاً لوازم آرایشی هستند. اما تغییر آنها باعث کشف بیشتر آنها می شود. بهترین دوربین دوربینی است که هم راه خود داشته باشید .اما بهترین ویژگی دوربین آن است که می توانید پیدا کنید.

چگونه iOS 14 سرعت دوربین ها را افزایش می دهد

این همان چیزی است که اپل برای ساخت سخت افزار و نرم افزار خود به دست می آورد. بدون هیچ تغییری در سخت افزار دوربین آیفون شما، تغییرات نرم افزاری در iOS 14 باعث سریعتر شدن عکس گرفتن می شود.

اپل ادعا می کند که به طور کلی، برنامه Camera خود تا 90٪ سریعتر است. این فقط نوعی بهبود سرعت نیست که در صفحه مشخصات خوب به نظر می رسد، بلکه یکی از مواردی است که تفاوت را احساس خواهید کرد.

برنامه دوربین خیلی سریعتر باز می شود. به این معنی است که هم قبل از آماده شدن برای گرفتن عکس، تأخیر کمتری وجود دارد.  و یعنی تاخیر خیلی کمتری برای آماده شدن دوربین وقف می شود.

اپل می گوید که زمان گرفتن اولین عکس از زمان ضربه زدن روی برنامه Camera برای باز کردن آن، 25٪ سریعتر از زمان فعلی است. و وقتی در حال انجام یک سری عکس پرتره هستید، زمان عکس بعدی 15٪ نسبت به قبل است.

و گرچه ممکن است این امر به خودی خود احساس عکاسی نداشته باشد. برنامه Camera در اسکن کدهای QR نیز سریعتر عمل می کند.

چگونه iOS 14 سرعت گرفتن عکس شما را افزایش می دهد.

هنگامی که می خواهید به همان سرعتی که می توانید عکس بگیرید. زیرا چیزی در مقابل شما اتفاق می افتد. پس همچنان می توانید بر روی نماد دوربین صفحه قفل فشار طولانی دهید. یا می توانید روی صفحه اصلی صفحه را از چپ به راست بکشید تا دوربین راه اندازی شود.

معمولاً متوجه خواهید شد که کشیدن سریعتر است. با این حال ، این می تواند به این دلیل باشد که با فشار دادن آن نمادی که دوربین را راه اندازی می کند نیست ، بلکه پس از آن رها کردن دکمه است.

اگر قبلاً قفل آیفون را باز کرده اید ، می توانید طولانی مدت روی نماد دوربین در صفحه اصلی خود فشار دهید. باز هم ممکن است متوجه شوید که فشار عادی سریعتر است زیرا بلافاصله برنامه را باز می کند.

با این حال، با فشار طولانی، منویی ظاهر می شود که به شما امکان می دهد. مستقیماً روی عکسبرداری از خود، ضبط ویدئو، پرتره یا سلفی پرتره ضربه بزنید. برای رفتن مستقیم به آن نوع عکسها، فشار طولانی مدت سریعتر از باز کردن برنامه دوربین و کشیدن انگشت به سمت راست است.

تنظیمات ios 14 

چگونه iOS 14 انتخاب تنظیمات را سریعتر انجام می دهد
آیفون یک دوربین پولاروید نیست که فقط یک تصویر را ایجاد کند و بدون کنترل از فلش استفاده کنید یا نه، هیچ کنترلی ندارد. این یک دوربین کاملاً همه کاره است و اکنون با iOS 14 ، بسیاری از کنترل ها در دسترس هستند هر زمان که بخواهید.

 

این راه هم بخوانید :با گوشی های ریلمی ۷ و ۷ پرو آشنا شوید

 

 

به جای شلوغ کردن صفحه نمایش با کنترل ها، اکنون یک شورون در وسط بالای صفحه قرار دارد. شاید عجیب باشد، اگر با ضربه زدن روی آن یک ردیف از کنترل ها درست در زیر شورون مشخص نشود. آنها را در پایین صفحه نمایش می دهد.

با این وجود، اکنون به عملکردهای مختلف از تنظیم تایمر، روشن یا خاموش کردن Live Photos و موارد دیگر دسترسی سریع دارید.

این کنترل ها شامل یک کنترل جدید برای کنترل جبران نوردهی می شود. پیش از این، شما باید بر روی صفحه ضربه بزنید تا جعبه زردی را نشان دهد که نشان می دهد مکان شما در کجا قرار دارد، سپس روشنایی را به بالا و پایین بکشید.

شما واقعاً سطح AF / AE ، فوکوس خودکار و نوردهی خودکار را تنظیم می کردید. و بسیار راحت بود. اکنون این یک کنترل است که برای افزایش یا کاهش روشنایی، ضربه زدن و کشیدن انگشت به چپ و راست را بسیار آسان می کند.

این یک تنظیم در شات است که می توانید هنگام استفاده از برنامه دوربین برای عکس گرفتن انجام دهید. اما تنظیمات بیشتری وجود دارد که می توانید قبل از گرفتن عکس از آنها استفاده کنید.

 

بهترین روش استفاده از تنظیمات جدید دوربین در iOS 14

گزینه هایی که به تنظیمات ، دوربین در iOS 14 مراجعه می کنید دوباره مرتب شده اند تا یافتن و استفاده از آنها آسان تر شود. در حال حاضر چهار بلوک کنترل وجود دارد، شروع با یک کنترل بزرگ برای انجام همه کارها، از قالبی که عکس ها گرفته اند. تا اینکه چگونه می توانید چندین عکس بگیرید.

دو مورد از کنترل های مهم تر، حفظ تنظیمات و استفاده از میزان صدا برای کنترل های پشت سر هم است. حالت دوم یک ضامن ساده است که به این معنی است که اگر انتخاب کنید. همیشه می توانید با لمس یک دکمه واقعی و فیزیکی، حالت Burst Mode را در دسترس داشته باشید.

تنظیمات حفظ بیشتر درگیر است. کاری که به برنامه دوربین می گوید انجام دهد. همان گزینه هایی است که شما آخرین باری که از آن استفاده کرده اید انتخاب کرده اید. بنابراین اگر آخرین بار فیلمبرداری کرده اید. به عنوان مثال برنامه دوربین برای فیلمبرداری آماده می شود.

به همین ترتیب، می تواند به صورت اختیاری از همان نسبت سه بعدی، فیلترهای مشابه و غیره استفاده کند.

نحوه استفاده از شبکه در iOS 14

مدت طولانی است که برنامه دوربین دارای یک پوشش شبکه سه در سه برای کمک به شما در ساختن عکس قبل از گرفتن آن است. اکنون، گزینه روشن یا خاموش کردن آن در بخش ترکیب در تنظیمات دوربین وجود دارد.

با Mirror Front Camera به شما ملحق می شود یا شانه خالی می کند. یا کف می زند. با استفاده از این روشن، سلفی هایی که می گیرید مانند نگاه کردن به آینه به نظر می رسند. عکس آنها برعکس می شود.

به استثنای زمان سریعتر برای عکسبرداری، همه به روزرسانی های دوربین iOS 14 مشابه Mirror Front Camera هستند. به این دلیل که برای برخی از افراد مفید خواهد بود و برای دیگران جالب نیست. اما همه آنها سریعتر پیدا می شوند ، این بدان معنی است که هم استفاده از آنها سریعتر است و هم افراد بیشتری آنها را امتحان می کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا